• Kredkobranie 2025

• Wraz z początkiem nowego roku szkolnego, nasza szkoła dołącza kolejny raz do 7️⃣ edycji KREDKOBRANIA ✏️🖍️, której celem jest zbiórka artykułów szkolnych i materiałów plastycznych i piśmienniczych dla polskich dzieci na Kresach Wschodnich ❣️.
          Kredkobranie ma także wymiar prospołeczny i patriotyczny i jest cenną lekcją historii!
          Zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do włączenia się w zbiórkę, która trwa do
          30 września !
          Patronem akcji jest Fundacja Ignatianum.
          Pamiętajcie, że zbierane przybory szkolne, artykuły szkolne i materiały plastyczne muszą być tylko i wyłącznie nowe ☺️ i zgodne z listą, która jest dostępna na stronie internetowej www.kredkobranie.pl  (nie zbieramy artykułów spoza listy, ani mających śladu użytkowania).

Zbieramy:

kredki, flamastry, pisaki, długopisy, ołówki, gumki, linijki, temperówki, pędzle, kleje, taśmy klejące, piórniki, plecaki.

Mamy nadzieję, że uda nam się pobić zeszłoroczny rekord 💪🖍️☺️

Wszystkie przedmioty można składać w pojemnikach, które zostaną umieszczone w szkole, przy obu wejściach oraz w przedszkolu.
          Wszystkim gorąco dziękujemy za pomoc!😘

Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Koordynator: Magda Kawulak - Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu.

30 września !
          Patronem akcji jest Fundacja Ignatianum.
          Pamiętajcie, że zbierane przybory szkolne, artykuły szkolne i materiały plastyczne muszą być tylko i wyłącznie nowe ☺️ i zgodne z listą, która jest dostępna na stronie internetowej www.kredkobranie.pl  (nie zbieramy artykułów spoza listy, ani mających śladu użytkowania).

Zbieramy:

Mamy nadzieję, że uda nam się pobić zeszłoroczny rekord 💪🖍️☺️

Wszystkim gorąco dziękujemy za pomoc!😘

Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Koordynator: Magda Kawulak - Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu.