• Informacje dla dzieci 3- letnich

• Informacje dla Rodziców dzieci 3-letnich, które w roku szkolnym 2024/2025 będą uczęszczały do Przedszkola Publicznego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Sadkowie

Drodzy Rodzice 3 - latka!

Bardzo cieszymy się, że Państwa dziecko będzie uczęszczało do naszego przedszkola i wspólnie z nami będzie zdobywało nową wiedzę i umiejętności. Dołożymy wszelkich starań, aby był to czas wspólnej zabawy, radości, przyjaźni i pierwszych dziecięcych sukcesów.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

W najbliższym roku szkolnym Państwa dziecko będzie korzystało z pakietów „Dobry pomysł”, wydawnictwa WSiP. O szczegółach dotyczących materiałów będą informować wychowawcy oddziałów.

Prosimy przygotować dla swojego dziecka:

• kapcie (wygodne, wsuwane lub na rzepy) + worek z materiału na kapcie,
          • piżamę,
          •  prześcieradło na gumce,
          • poduszkę i kołderkę lub kocyk do spania, włożone do poszewek,
          • ubranie na zmianę w worku z materiału: majtki, rajtuzy, spodenki, skarpetki, bluzka (podpisany worek z ubrankami wieszamy w szatni w wyznaczonej szafce Państwa dziecka),
          • bidon.

Wszystkie przybory przedszkolne i materiały papiernicze, według potrzeb dla danego oddziału, zostaną zakupione dla całej grupy dzieci przez nauczyciela we współpracy z Państwem.

WAŻNE!

Wszystkie rzeczy prosimy koniecznie podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka.

Aby naszym przedszkolakom łatwiej było wejść w życie przedszkolne szczególnie polecamy: „Wkrótce będę przedszkolakiem.” – Karolina Turek „Niekończąca się historia… poradnik dla rodziców jak wprowadzić dziecko w świat przedszkola.”- Karolina Turek „Będę przedszkolakiem” – Regina Dąbrowska

W pierwszym tygodniu września odbędą się zebranie grupowe, na które Państwa serdecznie zapraszamy. Będą to spotkania z wychowawcami poszczególnych grup, na których uzyskacie Państwo wszystkie niezbędne informacje.

W sekretariacie przedszkola oraz na stronie internetowej szkoły, będą do pobrania dokumenty – DEKLARACJA pobytu dziecka w przedszkolu, OŚWIADCZENIE oraz UPOWAŻNIENIE do odbioru dziecka z przedszkola.